poniedziałek, 9 stycznia 2012

Pomocy!

Ok, konia z rzędem temu co mi pomoże naprawić to tło na blogu. Drugi dzień siedzę nad tym i nie wydumam.
POMOCY!!!

... a jednak wydumałam. :)

11 komentarzy:

 1. Edyta, musisz wejść w projekt swojego bloga a potem w projektanta szablonów. Tam to zrobisz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Edyto, widzę, że masz szablon Nessy, wstaw go po prostu jeszcze raz. A to już wiesz jak zrobić - wtedy trzeba wejść nie w projektanta szablonów a w projekt. Jak nie pamiętasz, wejdź do Nessy na bloga i tam jest opis obrazkowy. Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 3. Na blogu autorki tła znajdziesz nową wersję kodu html/javascript dla wybranego przez ciebie tła. Zastąp obecny kod nowym. Powinno pomóc.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja miałam podobny problem i tak jak piszą dziewczyny wstawiłam kod jeszcze raz, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. umbrella ma rację nessa zrobiła nowe kody do pobrania bo z tymi były jakieś problemy i trzeba pobrać nowy kod i tyle

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczynki, ja to wszystko wiem, trzeba pobrać nowe kody i wkleić. Po pierwsze nie potrafie znaleźć poprawionego kodu, po drugie nie pamiętam gdzie mam go wkleić. Kompletnie nie pamiętam jak to robiłam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Projekt-układ- dodaj gadżet- html/java script- (wklej kod tła), zapisz, koniec. Aha, wyrzuć poprzednie tło, bo blog zwariuje;))

  OdpowiedzUsuń
 8. Tadaaam! Czy już dobrze widać wszystko? Pytam, bo z mojej strony cały czas wszystko było na miejscu, i gdyby mi ktoś nie napisał to bym nie wiedziała, że coś się posypało. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja tak zupełnie z innej beczki dodam komntarz. Obejrzałam całego bloga i jestem pod ogromnym wrażeniem tych dzieł, tak właściwie to arcydzieła. Toż to prawdziwe cudeńka!! Gratuluję talentu, pomysłowości i cierpliwości! Pozdrawiam, Joanka
  http://dzoanka.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj Edytko! Wyczaiłam cię na FO i postanowiłam odwiedzić Twój blog. Pięknie u Ciebie, tylko szkoda, że tak rzadko raczysz nas swoimi cudami...
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń